Jack 'n Jill Chiz Curls 1x120g,  1 Pack

Jack 'n Jill Chiz Curls 1x120g, 1 Pack

  • $1.64
    Unit price per 


Chiz Curls by Jack 'n Jill
Let your teeth sink into rich, puffy corn curls, delightfully covered with creamy cheddar cheese. Savor the flavor that melts in your mouth and enjoy a toothsome explosion of its cheesy, lip-smacking taste.